Koztepe Çiftliği Ballı Badem 475 g
Koztepe Çiftliği Ballı Badem 475 g
Koztepe Çiftliği Ballı Badem 475 g
Koztepe Çiftliği Ballı Badem 475 g

Koztepe Çiftliği Ballı Badem 475 g

Fiyat : ₺122,00(KDV Dahil)

Koztepe Çiftliği Ballı Badem

:

 

Koztepe Çiftliği'nde, bölgemizde yetişen endemik bitkilerden beslenen arılarımız kesinlikle arı şekeri, arı keki ile beslenmemektedir. Doğal olarak mevsimsel üretilen bal süzme olarak üretilip Koztepe Çiftliği bademleri ile karıştırılıp paketlenmiştir.

Ürün içeriğinin %65’i bal, %35’i bademden oluşmaktadır.  Ballı badem doğal enerji kaynağıdır, bağışıklığı güçlendirir. Kahvaltılarınızda tercih ederek güne zinde başlayabilirsiniz. Mevsime ve bitki nektarlarının türüne bağlı olarak farklı tada ve kokuya sahip olan doğal süzme çiçek balı kristalize olabilir. Hiçbir katkı maddesi içermemektedir.

Ballarımızın prolin değeri, standart prolin değerlerinin üzerindedir. Prolin baldaki proteinleri oluşturan 20 aminoasitten biri olup balın saflık derecesini gösteren en önemli aminoasittir. Prolin sadece balda bulunur ve yapay yollarla dışardan sağlamak mümkün değildir.

 

 

 

*** %100 müşteri memnuniyeti için çalışıyor ve üretiyoruz. Tüm ürünlerimize o kadar çok güveniyoruz ki; iade ve değişim garantisi veriyoruz. ***

 

 

İçindekiler - Çeşit

: Bal & Badem
İşletme Kayıt No :  *** / ***
Ambalaj : Kavanoz
Saklama Koşulları : Serin Ve Kuru Ortamda Muhafaza Ediniz,Doğrudan Güneş Işığına Maruz Bırakmayınız
Menşe : Türkiye
Bölge : Denizli
Bahçe : Koztepe Çiftliği