Koztepe Çiftliği Bal 500 g
Koztepe Çiftliği Bal 500 g
Koztepe Çiftliği Bal 500 g
Koztepe Çiftliği Bal 500 g

Koztepe Çiftliği Bal 500 g

Fiyat : ₺114,00(KDV Dahil)

Doğal Çiçek Balı

:

Koztepe Çiftliği'nde bölgemizde yetişen endemik bitkilerden beslenen arılamız kesinlikle arı şekeri, arı keki ile beslenmemektedir. Doğal olarak mevsimsel üretilen bal süzme olarak üretilmiştir. %100 katkısız çiçek balıdır. Bozulmayan tek gıda baldır.

Mevsime ve bitki nektarlarının türüne bağlı olarak farklı tada ve kokuya sahip olan doğal süzme çiçek balı kristalize olabilir. Hiçbir katkı maddesi içermemektedir.

Ballarımızın prolin değeri, standart prolin değerlerinin üzerindedir. Prolin baldaki proteinleri oluşturan 20 aminoasitten biri olup balın saflık derecesini gösteren en önemli aminoasittir. Prolin sadece balda bulunur ve yapay yollarla dışardan sağlamak mümkün değildir.

Balın Faydaları Nelerdir?

Bal bağışıklık sistemini güçlendirirken yara ve iltihapların hızla iyileşmesinde fayda sağlamaktadır. C vitamini, kalsiyum ve demir açısından zengin bir besindir. Vücuttaki kırmızı kan hücrelerinin sayısını arttırır. Yüksel mineral içermektedir. Bal, mide ve bağırsak sistemlerinin sağlığında da etkilidir. Cilt üzerinde olumlu etkileri olduğu görülmüştür ve saç dökülmesine de faydalıdır. Bal bazı kanserlerin riskini azaltan çeşitli flavonoidler içerir ve öksürüklere de iyi gelir.

 

*** %100 müşteri memnuniyeti için çalışıyor ve üretiyoruz. Tüm ürünlerimize o kadar çok güveniyoruz ki; iade ve değişim garantisi veriyoruz. ***

 

İçindekiler - Çeşit : Çiçek Balı
İşletme Kayıt No :  *** / ***
Ambalaj : Kavanoz
Saklama Koşulları : Serin Ve Kuru Ortamda Muhafaza Ediniz,Doğrudan Güneş Işığına Maruz Bırakmayınız
Menşe : Türkiye
Bölge : Denizli
Bahçe : Koztepe Çiftliği