Koztepe Çiftliği Badem Unu 400 G ve Koztepe Çiftliği Ceviz Unu 400 G
Koztepe Çiftliği Badem Unu 400 G ve Koztepe Çiftliği Ceviz Unu 400 G

Koztepe Çiftliği Badem Unu 400 G ve Koztepe Çiftliği Ceviz Unu 400 G

Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)
:

 

Badem Unu Nedir?    Badem unu, kabuğu tamamen soyulmuş bademlerin öğütülmesi ile elde edilen bir un çeşididir. Badem unu besin değeri son derece yüksek un çeşitlerinden biridir. Hamur işlerinde beyaz un yerine tercih edilebilmektedir.  

 

Badem Unu Nasıl Kullanılır? Tariflere Nasıl Dahil Edilebilir? Badem unu ekmeği yaparak öğünleriniz için besleyici, lezzetli ve doyurucu alternatifler oluşturabilirsiniz.    Hamur işi tariflerinde tek başına kullanarak veya buğday ununa ilave ederek çok daha zengin bir tat elde edebilirsiniz.   K ahvaltılar için pankek yapımında kullanabilirsiniz. Bisküvi ve kurabiyelerde lezzetli tatlar elde edebilirsiniz.   

 

Badem Unu Besin Değerleri 100 gr :  575 kcal Kalori, 21.7 g Karbonhidrat, 12.1 g Lif, 21,1 gProtein, 49.2 g Yağ, 26.1 mg E Vitamini, 486 mg Fosfor, 703 mg Potasyum, 3.6 mg Demir.

 

 

Badem Ununun Saklama Koşulları Nedir?  Badem unu, diğer un çeşitleri gibi kuru bir yapıya sahiptir ve uzun bir kullanım ömrü vardır. Ancak içerisinde ki doğal yağdan dolayı, ürünü yüksek sıcaklık ve nemden uzak tutmak gerekmektedir. Doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmamalı, ürün paketi açıldıktan sonra buzdolabında ağzı kapalı şekilde muhafaza edilmelidir.         

Ceviz Unu Nedir ?  Ürün tamamen kuru ve un formundadır. Koztepe Çiftliğinde yetiştirdiğimiz tatlı cevizlerimizden elde edilmiştir. 

 

 

Ceviz Unu Nasıl Kullanılır? Tariflere Nasıl Dahil Edilir?  Ceviz ununu, unlu mamüllerin hepsini hazırlarken kullanabilirsiniz. Tariflerinize lezzet katacaktır. 

 

Ceviz Ununun Saklama Koşulları Nedir? Ü rünü yüksek sıcaklık ve nemden uzak tutmak gerekmektedir. Doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmamalı, ürün paketi açıldıktan sonra buzdolabında ağzı kapalı şekilde muhafaza edilmelidir.         

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR